SZKOLENIE

Organizacja, optymalizacja pracy i pewność siebie

czyli

to co w zarządzaniu biurem najważniejsze!

LAT DOŚWIADCZENIA

BIUROWYCH REWOLUCJONISTEK

SKUTECZNOŚCI DZIAŁANIA

średnia ocen szkoleń

CZY STRACIŁAŚ JUŻ CIERPLIWOŚĆ DO ORGANIZACJI pracy?

Zarządzasz biurem firmy i codziennie mierzysz się z koordynacją tysięcy mikro spraw. Łączysz wymagania szefa, procedury firmowe i oczekiwania pracowników. Próbujesz zdążyć ze wszystkim na czas i jeszcze zachować resztki spokoju.

Jak to wszystko zgrabnie połączyć i nie tracić codziennego optymizmu i wiary w sens pracy?

O tym dowiesz się podczas tego 2-dniowego szkolenia.

Pokażę Ci, jak spokonie i rozważnie, a do tego efektywnie zarządzać biurem i:

  1. organizować sobie codzienną pracę,
  2. optymalizować swoje zadania i procesy biurowe, by mieć czas,
  3. tworzyć komunikację opartą o pewność siebie i asertywność.

Te wszystkie elementy poznasz podczas 2-dniowego szkolenia, stworzonego na potrzeby osób zarządzających biurem.

Możesz wziąć udział w 1 dniu szkolenia lub w obu dniach (przy wykupie 2 dni oferuję rabat na cenę szkolenia).

Udział w szkoleniu to tak naprawdę inwestycja w nowe umiejętności zarządzania i rozwój osobisty. Możesz wznieść swoje kompetencje na wyższy poziom, zaimponować szefowi i pochwalić się szkoleniem w CV.

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA

h

Zapanujesz nad zadaniami w biurze

nauczysz się zarządzać sobą w czasie

l

usprawnisz organizację pracy

wzmocnisz pewność siebie i będziesz asertywna

DLACZEGO WARTO SZKOLIĆ SIĘ U ULI ROWIŃSKIEJ?

1. Jestem osobą z branży, znam pracę od podstaw. Zaczynałam, jako sekretarka, piąc się kolejno w górę. Od 3 lat rozwijam własną firmę.

2. Unikam teorii, zbytniego pitu pitu, skupiam się na konkretach i rzeczach istotnych. Teorie i filozofie zostawiam innym.

3. Na szkoleniach pracuję metodą warsztatową, czyli Twoje case study. Wychodzisz ze szkolenia z rozwiązaniem!

4. Jestem Trenerem Mentalnym, a to oznacza, że wiem, co i jak z Ciebie wydobyć, byś uwierzyła, zmieniła i działała z dobrocią dla siebie!

A dodatkowo:

– spotkasz się z innymi koleżankami, może kolegami (czekam na nich!) i poznasz ich perpsketywę,

– zainspirujesz się do szukania nowych rozwiązań i wyzwań w obrębie swojej pracy,

– poznasz rzeczy, których nie słyszałaś na szkoleniach tego typu (to moje autorskie metody pracy).

Program szkolenia

PLAN SZKOLENIA*

DZIEŃ PIERWSZY

10:00 – Powitanie uczestniczek

10:15 – Moduł I – struktura DZA

11:45 – Moduł II – badanie organizacji pracy

13:00 – Moduł III – optymalizacja procesów

14:00 – Przerwa

14:15 – Moduł IV – case study

15:30 – Podsumowanie

16:00 – Zakończenie

Zakres szkolenia: organizacja pracy i optymalizacja zadań

Cel szkolenia: stworzenie planu organizacji i zoptymalizowanie swoich działań

Materiały: prezentacja szkoleniowa, materiały drukowane, ćwiczenia

DZIEŃ DRUGI

10:15 – Moduł I – cała Ty

11:45 – Moduł II – pewna siebie

13:00 – Moduł III – moja asertywność

14:15 – Moduł IV – trening mentalny

Zakres szkolenia: pewność siebie, asertywność i rozwój

Cel szkolenia: stworzenie planu działania do rozwoju pewności siebie i nauki asertywności

Materiały: prezentacja szkoleniowa, ćwiczenia

*Program szkolenia jest ramowy i może ulec zmianie w
zależności od stanu wiedzy i potrzeb uczestniczek.

Urszula Rowińska

Jestem Trenerem Administracji, Trenerem Mentalnym i Biurową Rewolucjonistką.

Od 14 lat tworzę i organizuję administracje dla firm. Przez lata pracy dopracowałam procesy budowania sprawnej
i bezpiecznej administracji biurowej. Wdrażałam je w międzynarodowych korporacjach, w świecie prawniczym
i firmach otwartych na efektywne zmiany.

Na co dzień prowadzę firmę UrsaGO, która buduje i rozwija administracje firm, opierając się na efektywnych procesach organizacyjnych i potencjale pracowników biurowych. Przeprowadzam audyty, szkolę i tworzę kursy on-line.

Prowadzę i rozwijam projekt Biurowe Rewolucje, który skupia wszystkich pracowników pracujących w biurach. Od recepcjonistek po Dyrektorów Administracyjnych.

Jestem certyfikowanym Trenerem Mentalnym i wierzę, że dobrze zorganizowana administracja zaczyna się w głowie!

Szkolę i motywuję do skutecznej reorganizacji biura.
Odczarowuję przekonania, nawyki i blokady poprzez trening mentalny.
Jestem Ambasadorką Administracji — łączę świat oczekiwań szefa i rozwoju pracownika.
Opanowuję chaos, zwiększam efektywność działania procesów i pracowników biurowych.

Moją misją jest tworzyć administracje szyte na miarę i odczarowywać stereotypy biurowe.

Kamila Kłosowska

Kurs bardzo przyjemny, wszystkie wiadomości jasne i przejrzyste. Mimo, że jestem z zawodu technikiem ekonomistą i część wiadomości była mi znana to wiele sobie przypomniałam, jak i również wiele się nauczyłam. Dzięki kursowi czuje się pewniejsza idąc na rozmowę kwalifikacyjną.

Z przyjemnością wezmę udział w kolejnych kursach.

Mega wiedza przekazana w profesjonalny sposób.

Emilia Zybała

Kurs "Zorganizuj Profesjonalne Biuro" polecam każdemu, kto pracuje w administracji lub dopiero zaczyna z nią swoją przygodę.

Znajduje się tam ogromna ilość wiedzy praktycznej oraz materiały, które można wykorzystać od razu u siebie w biurze. Wszystko jest wytłumaczone językiem prostym i przystępnym z dużą ilością przykładów dzięki czemu łatwo sobie wyobrazić pewne sytuacje nawet jeśli do tej pory nie miało się styczności z pewnymi kwestiami.

Sama prowadząca - Ula jest uśmiechniętą i bardzo pozytywną osobą, która zawsze odpowie na każde pytanie.

Pozdrawiam!

Asia Kryger

Kurs Zorganizuj Profesjonalne Biuro, to kurs nie tylko dla asystentek !

To kurs, ktory przyda sie wszystkim pracującym w biurze, na różnych stanowiskach przez których ręce przechodzą umowy, faktury etc. Wyjazdy służbowe oraz eleganckie ubranie, to nic strasznego po kursie u Uli.

Największym plusem jest to, że wiedzę którą otrzymujemy to wiele godzin pracy i lata doświadczenia.

Warte każdych pieniędzy !

Monika Gaweł

Biurowe Rewolucje - profesjonalizm i perfekcjonizm w pracy.
Wpadłam na profil Uli zupełnie przypadkiem, kiedy byłam na etapie poszukiwania pracy.
Ponieważ starałam się o posadę asystentki biurowej, wpadłam na pomysł żeby napisać do Uli z prośbą o pomoc w przygotowaniu się do rozmowy. Umówiła się ze mną na prywatną rozmowę, po ówczesnym przesłaniu CV, które bardzo dokładnie i precyzyjnie omówiła i przede wszystkim poprawiła.
Jako, że jest niesamowicie ciepłym człowiekiem dała mi duże wsparcie po tak długiej przerwie od pracy. Oprócz tego mam pewność, że CV poprawione według uwag Uli jest bardzo dobrze skonstruowane.
Do dziś mam stara wersję z uwagami.

Patra Lauff

Biurowe Rewolucje - pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, znajomość realiów: zamiast suchej teorii -> praktyczne wskazówki!

Miałam przyjemność wziąć udział w prywatnej konsultacji z Ulą, którą wygrałam po udziale w jednym z webinarów.

Otrzymałam konkretne odpowiedzi na wszystkie moje pytania dotyczące: organizacji dokumentów w sposób przejrzysty; zabezpieczania danych; radzenia sobie w sytuacjach stresowych w biurze; pracy z zadaniami ad hoc.

Duża dawka przydatnych informacji, polecam!

TERMINY SZKOLEŃ

12-13 października

WARSZAWA

26-27 października

KRAKÓW

9-10 listopada

WROCŁAW

Pamiętaj:

Możesz być na 1 dniu szkolenia, a możesz też wziąć udział w 2 dniach.

Podczas zamówienia napisz, w którym mieście się spotkamy i który dzień wybierasz.

Ty decydujesz, ile pracujesz nad rozwojem swojej organizacji pracy i umiejętnościami miękkimi.

Udział w 2 dniach szkolenia jest z pewnością pełniejszy i możesz lepiej pogłębić swoją wiedzę.

Po szkoleniu otrzymasz certyfikat, który wyślę do Ciebie pocztą.
Jeśli potrzebujesz fakturę, wystarczy, że wyślesz do mnie e-maila: biurowerewolucje@ursago.pl

MASZ PYTANIE, PISZ!